Sponsorujemy

Cart-pack sponsorem Sylwestra Kołeckiego

Cenimy sobie sport oraz szeroko rozumianą społeczność, chcemy dawać możliwość rozwoju innym, dlatego aktywnie wspieramy lokalne zespoły czy osobowości, które realizują się w ciekawych aktywnościach.

CARTPACK-Sylwester-Kolecki

Sylwester Kołecki - sponsorowany przez firmę Cart-Pack

Sylwester Damian Kołecki - Były Ciężarowiec obecnie próbujący swoich sił w mieszanych sztukach walki MMA. W przeszłości jeden z czołowych polskich sztangistów, mający na kącie między innymi tytuł Mistrza Europy juniorów wywalczony w 2007 roku. Kilkukrotny mistrz polski w różnych kategoriach wiekowych. Przygodę z ciężarami rozpoczął 1998 roku poprzedzając to około półtora roczną przygodą w sekcji zapaśniczej WKS Śląsk Wrocław. W trakcie swojej kariery reprezentował barwy kilku czołowych klubów MKS Oława, Oks Strart Otwock, Legia Warszawa i Górnik Polkowice. Przygodę z ciężarami przerwała poważna kontuzja (zerwanie ścięgna Achillesa) na początku roku 2014. Od września 2019 trenuje mieszane sztuki walki w Akademii sportów walki oraz Elitarni MMA Oborniki śląskie. Debiut w tej formule miał miejsce rok po rozpoczęciu treningów, wrzesień 2020r i zakończył się już po 18 sekundach walki przez nokaut techniczny oczywiście zwycięstwem. Obecnie zawodnik Babilon MMA.

Cart Pack Team "Sokół" Bralin

Grupa z zamiłowaniem do rowerów, ukierunkowana turystycznie i rekreacyjnie, a także dla osób poszukujących mocniejszych wrażeń m.in. w maratonach i wyścigach XC