x

Opakowania tekturowe

Producent kartonów

Producent kartonów, opakowań i palet tekturowych Cart-Pack z Taboru Wielkiego to firma, która zajmuje się produkcją opakowań . 

Cart-Pack Spółka Jawna J.P.M. Gniteccy od 16 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży opakowań. Nasze kartony wyróżniają się wysoką jakością, starannością wykonania oraz wytrzymałością. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz zespół wyspecjalizowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować kartonowe opakowania zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak i w wielotysięcznych seriach. Stały rozwój i unowocześnianie parku maszynowego pozwalają nam sprostać wyzwaniom współczesnego rynku opakowań tekturowych.

Realizujemy na zamówienie:

  • kartony klapowe zszywane lub sklejane w falach C, B, E, BC, BE
  • pudła wielkogabarytowe na palety euro
  • tekturowe opakowania jednostkowe,
  • małe i średnie pudełka fasonowe wycinane na bazie form wg życzenia klienta,
  • jednorazowe palety tekturowe,
  • kostki styropianowe, zabezpieczające narożniki na okna i drzwi, wkładki, przekładki, kratownice,
  • dla dzieci domki wykonane z tektury

To tylko część asortymentu jaką na dzień dzisiejszy oferujemy. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo. Współpracując z wieloma dostawcami – producentami tektur falistych możemy zagwarantować naszym kontrahentom szeroki asortyment surowca w zależności od wymagań wytrzymałościowych produkowanych przez nas opakowań. Na naszych opakowaniach wykonujemy nadruki w technice fleksograficznej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem lub wysłanie nam emaila. Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie do Państwa potrzeb opakowania.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ

62 781 22 57

KARTONY@OP.PL

TABOR WIELKI 41
63-640 BRALIN

CART-PACK
Opakowania tekturowe i kartony

Producent kartonów, opakowań i palet tekturowych Cart-Pack z Taboru Wielkiego to firma, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej wielowarstwowej.

Nasze opakowania mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, np. branża meblowa, spożywcza, chemiczna, czy odzieżowa.

© 2020 – CART-PACK.PL | REALIZACJA: AIS KĘPNO & PPHU SOLAREK

Sponsorujemy