x

Opakowania cukiernicze

Opakowania cukiernicze wykorzystywane są głównie do pakowania tortów, ciastek, pączków, ciast, ciepłych lodów oraz innych wyrobów cukierniczych i piekarniczych. 

Wśród opakowań, które oferujemy znajdują się również opakowania na pizze. Na każdym pudełku, tacce czy kartoniku możemy wykonać dowolny nadruk.

Opakowania cukiernicze produkujemy z tektury 3-warstwowej, litej oraz z mikrofali. Posiadają one niezbędne atesty higieniczne przez co nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy w produkcji opakowań cukierniczych – zaufało nam już wielu klientów, dlatego też na stałe współpracujemy z licznymi odbiorcami – Cukiernie, Piekarnie, hurtownie opakowań oraz firmy pośredniczące w handlu opakowaniami. Posiadamy szeroki asortyment wykrojników wśród których znajdują się:

  • Szeroki wachlarz tacek na ciasta, ciepłe lody, ciastka

  • Karton tacka na pączki

  • Opakowania na torty

  • Pudełka na pizze

Wszystkie opakowania cukiernicze można kupić w naszym sklepie kartony24h.com

Pełna oferta oraz szczegóły dotyczące produkowanych przez nas opakowań cukierniczych znajdą Państwo na naszym sklepie internetowym

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ

62 781 22 57

KARTONY@OP.PL

TABOR WIELKI 41
63-640 BRALIN

CART-PACK
Opakowania tekturowe i kartony

Producent kartonów, opakowań i palet tekturowych Cart-Pack z Taboru Wielkiego to firma, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej wielowarstwowej.

Nasze opakowania mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, np. branża meblowa, spożywcza, chemiczna, czy odzieżowa.

© 2020 – CART-PACK.PL | REALIZACJA: AIS KĘPNO & PPHU SOLAREK

Sponsorujemy